a

Zespół

tatuarzysta

Erik

Siema! Jestem Erik i pokrótce witam w moim świecie 🙂 – swoją przygodę z tatuażem na poważnie zacząłem stosunkowo niedawno, bo już w 2021 roku. Zostałem uczniem w studio Blackbutterfly, co nie znaczy, że zajawka nie pojawiła się u mnie wcześniej! Samym tatuażem interesuje się od zawsze. Jest to na chwilę obecną moja największa pasja zaraz obok rysunku, którą staram się rozwijać tak, aby sprawiała mi przyjemność i satysfakcję. Kiedy miałem już możliwość przenoszenia moich prac na ludzkie ciało – otworzyło mi to oczy na inny sposób życia. Inspiracje na codzień czerpie z filmów fantasy, seriali, komiksów, sportów i literatury, a sam na codzień jestem zajawkowiczem roweru i siłowni, gdzie mogę oczyścić swój umysł i się zrelaksować.

tatuarzysta

Rafał

Cześć ludziska! Jestem Rafał bliżej znany jako Ogon.tattoo. Kocham rysować, a Oglądanie serialu miami ink popchnęło mnie w zagłębianie sie w temat tatuażu, mój brat miał tatuaż jako pierwszy z domowników często mnie popychał w tym kierunku ale temat ucichł na lata. W 2019 roku zakupiłem pierwsza maszynę i uczyłem się sporadycznie po pracy w domu na bananach. Obecnie dziaram w stylu sketchowym, kreskówki, anime, komiksy, ale również motywy zwierzęce czy roślinne. Lubię prace w czerni jak i w kolorach. Jestem pasjonatem muzyki i instrumentów, gram na głównie na gitarze basowej. Obsesyjnie zbieram lego. Na sesji raczej jestem typem gaduły wiec czas na dziarce zleci szybko i zabawnie.
założycielka & piercerka

Marja

Cześć, mam na imię Marja! Przekłuwaniem ciała zajmuję się od 2014 roku. Piercingiem zaczęłam interesować się już będąc w liceum, w tym okresie zaczęłam stawiać pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej. Jestem samoukiem i zaczynałam (co sama podkreślam) od podglądania „lepszych od siebie” oraz od przekłuć wykonywanych na sobie. Bardzo dużo czytałam na temat piercingu i to nie zmieniło się to dziś. Z czasem pasja przerodziła się w zawód.

Od 2018 roku jestem właścicielką własnego studia w Poznaniu. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm, higienę oraz ciągły rozwój. Specjalizuję się w kompozycjach przekłuć ucha i jest to dziedzina piercingu, która zdecydowanie cieszy mnie najbardziej. Uwielbiam także pracę na ozdobnych modelach biżuterii. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, chciałabym przyczynić się do popularyzacji piercingu i modyfikacji ciała jako elementu kultury. Mam na ten temat już jedną pracę i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze coś fajnego w życiu napiszę 😜 Bliski jest mi także temat tatuażu, który gra mi w duszy już kilkanaście lat. Jestem najmłodszym członkiem stowarzyszenia 🙂

zaraz wracamy!

Sekcja w budowie

tatuatorka

Aleksandra

Hej! Jestem Aleksandra ale większość i tak zna mnie pod pseudonimem Paprotka. Pochodzę z nad bałtyckiego miasta zwanego Gdańskiem. Przed ukończeniem studiów na ASP w 2022 roku zaczęłam interesować się tatuażem. Moim pierwszym miejscem w którym rozpoczęłam naukę było studio Tattoo.pl, wiedzę która tam zdobyłam wykorzystuje cały czas przy swojej pracy. Szukam swojego autorskiego stylu – to co najbardziej mnie inspiruje w swoich pracach, to graficzne rozwiązania, geometryczne i abstrakcyjne motywy. Najważniejsze jest dla mnie rozwój w tatuażu i prace nad sobą. Czynność, która wykonuje codziennie pracując przy wzorach to rysowanie – robie to również po za studium w wolnych chwilach. Oprócz tego lubię czytać książki reporterskie, malować obrazy i hodować rośliny.
tatuatorka

Paulina

Cześć! Jestem Paulina, mój artystyczny pseudonim to Dumpl_ink. Praktyki w Black Butterfly studio rozpoczęłam w styczniu 2023 roku. Jestem spokojną i empatyczną osobą, która stara się rozwijać w wielu dziedzinach życia. Moją pasją poza tatuowaniem jest psia behawiorystyka. Kocham podróże i odkrywanie nowych kultur, jak również gotowanie i eksperymentowanie z nowymi przepisami (nawet jak nie wychodzą 😂)

Od dziecka rysuje i ciągle staram się rozwijać w tej dziedzinie. Skończyłam studia graficzne, ale praca w tej branży nie dawała mi zbyt wiele satysfakcji. Nie lubię stagnacji i potrzebuje kontaktu z pozytywnie zakręconymi ludźmi, których można spotkać w świecie tatuażu. Napędza mnie to do działania. Lubię rozmawiać na każdy temat i zawsze jestem otwarta na nowe doświadczenia. Do tatuowania zachęcił mnie chłopak i popchnął do podjęcia decyzji o zrobieniu kursu tatuażu u Keroinki, która jest moją wielka inspiracją.

Uważam że tatuowanie to sztuka, która pozwala wyrazić siebie i swoją indywidualność. Chce tatuować w stylu sketch i watercolor, czerpiąc inspiracje z bajek, animacji i fotografii zwierząt. W tych tematach czuje się najpewniej, ale chętnie będę eksperymentować z innymi stylami.

tatuatorka

Klaudia

Nazywam się Klaudia i od 5 lat pracuje w Black Butterfly Tattoo&Piercing w Poznaniu. 🙂

Przez ten czas wiele się zmieniło, ale na zawsze ulubionymi motywami pozostaną kwiaty i tatuaż graficzny w czerni. Poza tatuażami rysuje i maluje, tworze ilustracje i romantyzuje swoje życie drobnymi przyjemnościami <3